adat.one https://hu.adat.one Tue, 20 Sep 2022 16:43:27 +0000 hu hourly 1 Fényképek az Egyesült Arab Emírségekről https://hu.adat.one/fenykepek-az-egyesult-arab-emirsegekrol Mon, 15 Aug 2022 15:58:30 +0000 https://hu.adat.one/?p=5237 Egyesült Arab Emírségek https://hu.adat.one/egyesult-arab-emirsegek Tue, 09 Aug 2022 15:25:59 +0000 https://hu.adat.one/?p=3160 United Arab Emirates (UAE) in 4K UHD Drone | Explore Abu Dhabi, Dubai, UAE in 4K Drone nonadult Fényképek Litvániáról https://hu.adat.one/fenykepek-litvaniarol Tue, 05 Jul 2022 17:15:21 +0000 https://hu.adat.one/?p=5095 Jordánia https://hu.adat.one/jordania Wed, 22 Jun 2022 13:49:11 +0000 https://hu.adat.one/?p=2933 Fényképek Jordániáról https://hu.adat.one/fenykepek-jordaniarol Wed, 22 Jun 2022 13:48:24 +0000 https://hu.adat.one/?p=4963 Fényképek Romániáról https://hu.adat.one/fenykepek-romaniarol Wed, 06 Apr 2022 15:06:58 +0000 https://hu.adat.one/?p=4887 Fényképek Moldováról https://hu.adat.one/fenykepek-moldovarol Fri, 18 Mar 2022 16:05:21 +0000 https://hu.adat.one/?p=5026 Ukrán menekültek száma Európában https://hu.adat.one/ukran-menekultek-szama-europaban Fri, 11 Mar 2022 17:08:41 +0000 https://hu.adat.one/?p=5052 12 660 508 ember menekült el Ukrajnából. A második világháború óta nem látott menekült áradat indult meg Ukrajnából a szomszédos országokba...]]> Az ukrajnai háború eseményei napról-napra https://hu.adat.one/az-ukrajnai-haboru-esemenyei-naprol-napra Tue, 08 Mar 2022 17:02:03 +0000 https://hu.adat.one/?p=5044 Ukrán-orosz háború, ki kivel van? https://hu.adat.one/ukran-orosz-haboru-ki-kivel-van Fri, 04 Mar 2022 15:53:31 +0000 https://hu.adat.one/?p=5032 Ukrajna https://hu.adat.one/ukrajna Thu, 24 Feb 2022 11:00:51 +0000 https://hu.adat.one/?p=1719 Az orosz-ukrán háború előzményei | Ukrajna történelme tömören nonadult Fényképek Hongkongról https://hu.adat.one/fenykepek-hongkongrol Fri, 18 Feb 2022 17:43:22 +0000 https://hu.adat.one/?p=4846