adat.one https://hu.adat.one Mon, 23 May 2022 17:41:40 +0000 hu hourly 1 Fényképek Romániáról https://hu.adat.one/fenykepek-romaniarol Wed, 06 Apr 2022 15:06:58 +0000 https://hu.adat.one/?p=4887 Fényképek Moldováról https://hu.adat.one/fenykepek-moldovarol Fri, 18 Mar 2022 16:05:21 +0000 https://hu.adat.one/?p=5026 Ukrán menekültek száma Európában https://hu.adat.one/ukran-menekultek-szama-europaban Fri, 11 Mar 2022 17:08:41 +0000 https://hu.adat.one/?p=5052 6 552 971 ember menekült el Ukrajnából. A második világháború óta nem látott menekült áradat indult meg Ukrajnából a szomszédos országokba...]]> Az ukrajnai háború eseményei napról-napra https://hu.adat.one/az-ukrajnai-haboru-esemenyei-naprol-napra Tue, 08 Mar 2022 17:02:03 +0000 https://hu.adat.one/?p=5044 Ukrán-orosz háború, ki kivel van? https://hu.adat.one/ukran-orosz-haboru-ki-kivel-van Fri, 04 Mar 2022 15:53:31 +0000 https://hu.adat.one/?p=5032 Ukrajna https://hu.adat.one/ukrajna Thu, 24 Feb 2022 11:00:51 +0000 https://hu.adat.one/?p=1719 Fényképek Hongkongról https://hu.adat.one/fenykepek-hongkongrol Fri, 18 Feb 2022 17:43:22 +0000 https://hu.adat.one/?p=4846 COVID-19, influenza, autóbaleset? https://hu.adat.one/covid-19-influenza-autobaleset Tue, 15 Feb 2022 12:52:45 +0000 https://hu.adat.one/?p=4962 Fényképek Ukrajnáról https://hu.adat.one/fenykepek-ukrajnarol Sat, 29 Jan 2022 18:19:27 +0000 https://hu.adat.one/?p=4760 Fényképek Finnországról https://hu.adat.one/fenykepek-finnorszagrol Thu, 27 Jan 2022 10:01:18 +0000 https://hu.adat.one/?p=4737 Fényképek Tongáról https://hu.adat.one/fenykepek-tongarol Thu, 20 Jan 2022 17:53:36 +0000 https://hu.adat.one/?p=4717 Fényképek Svédországról https://hu.adat.one/fenykepek-svedorszagrol Sun, 16 Jan 2022 17:46:51 +0000 https://hu.adat.one/?p=4702